Bujtina Harusha

Addresa: Rruga Nikgjonaj, Theth 4001, Albania
+355 685 833 476

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Shtëpi Pritëse

Vendosur në Theth, 2.1 km nga Parku Kombëtar Theth, Bujtina Harusha përmban strehim ku ofrohen dhe ambjente bar-i ku vizitorët kanë një peisazh në tavolinën e tyre ku syri sheh gjithçka mbi natyrën e bukur dhe vargmali duket sikur është aty afër. Bujtina gjithashtu ofron mysafirëve dhe një restorant ku nuk mungon WiFi dhe parking privat që është i arritshëm në shtëpinë e mysafirëve. Dhomat janë të pajisura me një banjo private dhe një banjë ose dush, ndërsa dhomat e zgjedhura kanë ballkon. Mysafirët në Bujtinën Harusha mund të gëzojnë një mëngjes kontinental dhe tradicional.

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Informacion shtesë:

Kategoria: