Hotel Amerika Kukes

3CG9+R2 Kukës, Albania
+355 68 203 2007

Përshkrimi i biznesit:

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Hoteli ndodhet ne zemer te qytetit te Kukesit, shume prane bashkise se Kukesit. Shume organizata e shohin kete hotel si nje vend ideal per takimet e tyre. Hoteli eshte ndertuar ne vitin 1995 dhe ne vitin 2005 eshte rinovuar plotesisht duke ofruar nje dekor shume elegant dhe cilesor ku nje vemendje i eshte kushtuar edhe detajeve me te vogla .

Dhomat
Hoteli ka 8 kate dhe mbi 50 dhoma.

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Sherbim lavanderie
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Televizion
 • Banje me dush
 • Telefon
 • Minibar
 • Ajer te kondicionuar
 • Tharese flokesh

Adresa: 3CG9+R2 Kukës, Albania

Web   f                                           Booking

Informacion shtesë:

Krojet e Rogamit

Krojet e Rogamit, Valbone, Tropoje, Albania
+35567 289 7046

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel, Restorant

Krojet e Rrogamit eshte nje hotel-restorant i mrekullueshem prej druri qe gjendet prane nje pylli pishash. Ku nuk mungon shija e maleve pamjet fantastike të natyrës ku tregon një histori të vërtetë.

Ai ofron nje kuzhine tradicionale, tipike të zonës ku bie në sy dhe struktura me një shije shumë të kendshme, mjedis te gjelber dhe punime artistike te bera ne dru ose ne gur, siç e ka traditë zona edhe nje mulli uji ne miniature. Parkimi është falas edhe i disponueshem per te gjithe klientet që vizitojnë bukuritë natyrore dhe shijet e mira të natyrës, ushqimit dhe shërbimit që ofrojnë Krojet e Rogamit.

 

Adresa: Krojet e Rogamit, Valbone, Tropoje, Albania

 

Web   f                                           Rezervo

Orari:

Always Open

Informacion shtesë: