KARROTREC NE KUKES ALBANIA

Kukes, Albania
+3556ssssssssssss

Përshkrimi i biznesit:

Business Description:

Our Channels:

Category: Public Transportation

Ofron shërbimin karrotrec që prej vitit 2004 në Shqipëri dhe shtetet europiane Shengen, duke punuar me profesionalizëm dhe çmime konkurruese.

Kompania ka operuar me sukses prej 9 vitesh, duke patur si përparësi kujdesin për klientin. Kjo ka ndikuar pozitivisht në rritjen e kompanisë dhe rritjen e numrit të klientëve të kënaqur.

Për ne është e rëndësishme të mbulojmë çdo skaj të Shqipërisë dhe mendojmë se ia kemi arritur me sukses, sigurisht me ndihmën e klientëve tanë.

Çmimet tona konkurruese janë një arsye më tepër për të zgjedhur shërbimin tonë.

Gjithashtu, e kuptojmë se sa i rëndësishëm është një shërbim i shpejtë dhe cilësor, ndaj kujdesemi çdo ditë që të ofrojmë karrotrecë funksional, me punëtorë të aftë dhe të sjellshëm.

Adresa: Kukes, Albania

 

f           Web              Booking

Orari:

Always Open

Informacion shtesë:

TAKSI AFRIMI

Rrruga Skenderbeu, Kamez, Sherbejme kudo ne Shqiperi dhe Europe
+355676161944

Përshkrimi i biznesit:

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

Kategoria: Taxi

Sherbim Taksi Afrimi ju mundeson sherbim taksi ne cdo moment dhe ne destinacione te ndryshme si Shqiperi, Kosove, Mali Zi, Maqedoni, etj.

Gjithashtu ofrohet sherbimi taksi edhe ne europe.

Ju ofrojme komoditet dhe hapsire te konsiderusheshme gjate udhetimit tuaj.

Transport me kapacitet deri ne 8 persona.

Gjithashtu vend te mjaftueshem per Bagazhet qe keni nevoje ti merrni me vete.

Sherbejme kudo ne Shqiperi dhe Europe.

Adresa: Rrruga Skenderbeu, Kamez, Sherbejme kudo ne Shqiperi dhe Europe

 

Web              Booking

Orari:

Always Open

Informacion shtesë:

Fast Food Urals

Rruga Sul Elezi, Kukës, Albania
+355 68 203 7265

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategori: Restorant, Fast Food

One of the best fast food in Kukes, an excellent service.
Welcome!!

Web                  Booking

Orari:

Monday 8AM–10PM Tuesday 8AM–10PM Wednesday 8AM–10PM Thursday 8AM–10PM Friday 8AM–10PM Saturday 8AM–10PM Sunday 8AM–10PM

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Fast Food Arsi

Rruga Dituria, Kukës, Albania
+355 69 521 5444

Përshkrimi i biznesit:

Përshkrimi i biznesit:

Our Channels:

Kategoria : Restorant, Fast Food

Oraret :

E hënë 08: 00-23: 00
E martë 08: 00-23: 00
E mërkurë 08: 00-23: 00
E enjte 08: 00-23: 00
E premte 08: 00-23: 00
E shtunë 08: 00-23: 00
E diel 08: 00-23: 00

Adresa: Rruga Dituria, Kukës, Albania

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Hotel Amerika Kukes

3CG9+R2 Kukës, Albania
+355 68 203 2007

Përshkrimi i biznesit:

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Hoteli ndodhet ne zemer te qytetit te Kukesit, shume prane bashkise se Kukesit. Shume organizata e shohin kete hotel si nje vend ideal per takimet e tyre. Hoteli eshte ndertuar ne vitin 1995 dhe ne vitin 2005 eshte rinovuar plotesisht duke ofruar nje dekor shume elegant dhe cilesor ku nje vemendje i eshte kushtuar edhe detajeve me te vogla .

Dhomat
Hoteli ka 8 kate dhe mbi 50 dhoma.

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Sherbim lavanderie
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Televizion
 • Banje me dush
 • Telefon
 • Minibar
 • Ajer te kondicionuar
 • Tharese flokesh

Adresa: 3CG9+R2 Kukës, Albania

Web   f                                           Booking

Informacion shtesë:

Punime Artizanale “Ora”

Prane Universitetit Ekonomik Kukës, Albania
+355 68 521 1088

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Artizanale

Punime Artizanale Ora filloi qe ne vitin 1955 me punimet e para artizanale ne mase te vogel, ( punime shtepiake) me nje staf prej 3 vetash nisur nga pasioni dhe deshira per te ruajtur traditat e bukura Shqiptare.

Krahina e Lumes njihet per punet artizanale ( qilymat & sexhadet prej leshi deleje ) dhe ato u realizuan me nje pune te perkushtuar nga familja ORA duke marre nje shtrirje te gjere brenda dhe jashte Shqiperise .

Adresa: Prane Universitetit Ekonomik Kukës, Albania

Rezervo              f

Orari:

08:00 - 18:00

Informacion shtesë:

Dyqani Kadiu

Rruga Stadiumi, Kukës, Albania
+355 69 709 1467

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqane

Kompania Kadiu SH.A u themelua më 10.07.1992, me pronar të vetëm z.Leonard Kadiu, me objektiv të kompanisë tregtinë e pjesëve të këmbimit për mjetet e transportit automobilistik.

Kadiu SH.A bashkëpunon me kompanitë më të njohura të pjesëve të këmbimit në Gjermani, si: ZF trading GmbH, MSI, Febi, Pagid, Lemforder, Hella, K+F, FAG, FTE, Victor Reinz, Stabilus, GKN, Sachs, Luk, Ina etj.

Me kalimin e kohës, ky bashkëpunim ka ardhur duke u zgjeruar gjithmonë e më shumë, duke e cuar ne 30 numrin e këtyre kompanive.

Me rritje të vazhdueshme të biznesit në shifrat 25%-30% në vit, me staf prej më shumë se 100 punonjesish (që shtohet dita-ditës), me një shtrirje të konsideruesheme të njësive të shitjes në të gjithë Shqipërinë, Kadiu SH.A ka treguar se është një kompani mjaft e fuqishme dhe e organizuar, që imponon respekt dhe reputacion në Treg.

Adresa: Rruga Stadiumi, Kukës, Albania

f         Web         Booking

Orari:

08:00 - 22:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Bar Restorant Kulla Lumes

Kukës, Albania
067 230 0196

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

Bar Restorant Kulla e Lumes me pamje fantastike me emer historik eshte nje vend fantastik per te gjithe vizitoret vendas dhe te huaj
te cileve u pelqen te eksplorojne zona malore ato dalin te kenaqur per keto arsye:
-Gjithmone te gateshem per sherbim cilesore PAMJE TE MAHNITESHME DHE USHQIMI I MREKULLUESHEM
-Shumë bukur shërbim fatastik ju lumët. Pastër dhe bukur pranë liqenit
-Sherbim i shpejte dhe i kulturuar. Gatimi i mire i fresket dhe traditcional me prodhime vendas.

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,