Hotel Amerika Kukes

3CG9+R2 Kukës, Albania
+355 68 203 2007

Përshkrimi i biznesit:

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Hoteli ndodhet ne zemer te qytetit te Kukesit, shume prane bashkise se Kukesit. Shume organizata e shohin kete hotel si nje vend ideal per takimet e tyre. Hoteli eshte ndertuar ne vitin 1995 dhe ne vitin 2005 eshte rinovuar plotesisht duke ofruar nje dekor shume elegant dhe cilesor ku nje vemendje i eshte kushtuar edhe detajeve me te vogla .

Dhomat
Hoteli ka 8 kate dhe mbi 50 dhoma.

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Sherbim lavanderie
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Televizion
 • Banje me dush
 • Telefon
 • Minibar
 • Ajer te kondicionuar
 • Tharese flokesh

Adresa: 3CG9+R2 Kukës, Albania

Web   f                                           Booking

Informacion shtesë:

Bar Restorant Kulla Lumes

Kukës, Albania
067 230 0196

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

Bar Restorant Kulla e Lumes me pamje fantastike me emer historik eshte nje vend fantastik per te gjithe vizitoret vendas dhe te huaj
te cileve u pelqen te eksplorojne zona malore ato dalin te kenaqur per keto arsye:
-Gjithmone te gateshem per sherbim cilesore PAMJE TE MAHNITESHME DHE USHQIMI I MREKULLUESHEM
-Shumë bukur shërbim fatastik ju lumët. Pastër dhe bukur pranë liqenit
-Sherbim i shpejte dhe i kulturuar. Gatimi i mire i fresket dhe traditcional me prodhime vendas.

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Krojet e Rogamit

Krojet e Rogamit, Valbone, Tropoje, Albania
+35567 289 7046

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel, Restorant

Krojet e Rrogamit eshte nje hotel-restorant i mrekullueshem prej druri qe gjendet prane nje pylli pishash. Ku nuk mungon shija e maleve pamjet fantastike të natyrës ku tregon një histori të vërtetë.

Ai ofron nje kuzhine tradicionale, tipike të zonës ku bie në sy dhe struktura me një shije shumë të kendshme, mjedis te gjelber dhe punime artistike te bera ne dru ose ne gur, siç e ka traditë zona edhe nje mulli uji ne miniature. Parkimi është falas edhe i disponueshem per te gjithe klientet që vizitojnë bukuritë natyrore dhe shijet e mira të natyrës, ushqimit dhe shërbimit që ofrojnë Krojet e Rogamit.

 

Adresa: Krojet e Rogamit, Valbone, Tropoje, Albania

 

Web   f                                           Rezervo

Orari:

Always Open

Informacion shtesë:

Hotel Turizem Shkelzeni

Rruga "Fatmir Hasandoci" Bajram Curri, Albania
+355 67 50 000 93

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Hotel Turizem Shkelzeni në Bajram Curri përmban një kopsht dhe një tarracë. Me një sallë pritjeje të përbashkët, hoteli 4 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi të lirë. Guests mund të ketë një koktej në bar.
Të gjitha dhomat e ftuar në hotel janë të pajisur me një TV të sheshtë.

Dhomat vijnë me një banjo private me bidet dhe tualete falas. Të gjitha njësitë do të ofrojnë mysafirët me një frigorifer.
Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo mëngjes në Hotel Turizem Shkelzeni. Guests mund të gëzojnë një vakt në restorant në vend, i cili shërben një shumëllojshmëri të pjatave mesdhetare.

 

Adresa: Rruga “Fatmir Hasandoci” Bajram Curri, Albania

 

Web   f   Booking

Orari:

Always Open

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,