Fast Food Urals

Rruga Sul Elezi, Kukës, Albania
+355 68 203 7265

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategori: Restorant, Fast Food

One of the best fast food in Kukes, an excellent service.
Welcome!!

Web                  Booking

Orari:

Monday 8AM–10PM Tuesday 8AM–10PM Wednesday 8AM–10PM Thursday 8AM–10PM Friday 8AM–10PM Saturday 8AM–10PM Sunday 8AM–10PM

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Fast Food Arsi

Rruga Dituria, Kukës, Albania
+355 69 521 5444

Përshkrimi i biznesit:

Përshkrimi i biznesit:

Our Channels:

Kategoria : Restorant, Fast Food

Oraret :

E hënë 08: 00-23: 00
E martë 08: 00-23: 00
E mërkurë 08: 00-23: 00
E enjte 08: 00-23: 00
E premte 08: 00-23: 00
E shtunë 08: 00-23: 00
E diel 08: 00-23: 00

Adresa: Rruga Dituria, Kukës, Albania

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Hotel Amerika Kukes

3CG9+R2 Kukës, Albania
+355 68 203 2007

Përshkrimi i biznesit:

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Hoteli ndodhet ne zemer te qytetit te Kukesit, shume prane bashkise se Kukesit. Shume organizata e shohin kete hotel si nje vend ideal per takimet e tyre. Hoteli eshte ndertuar ne vitin 1995 dhe ne vitin 2005 eshte rinovuar plotesisht duke ofruar nje dekor shume elegant dhe cilesor ku nje vemendje i eshte kushtuar edhe detajeve me te vogla .

Dhomat
Hoteli ka 8 kate dhe mbi 50 dhoma.

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Sherbim lavanderie
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Televizion
 • Banje me dush
 • Telefon
 • Minibar
 • Ajer te kondicionuar
 • Tharese flokesh

Adresa: 3CG9+R2 Kukës, Albania

Web   f                                           Booking

Informacion shtesë:

Bar Restorant Kulla Lumes

Kukës, Albania
067 230 0196

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

Bar Restorant Kulla e Lumes me pamje fantastike me emer historik eshte nje vend fantastik per te gjithe vizitoret vendas dhe te huaj
te cileve u pelqen te eksplorojne zona malore ato dalin te kenaqur per keto arsye:
-Gjithmone te gateshem per sherbim cilesore PAMJE TE MAHNITESHME DHE USHQIMI I MREKULLUESHEM
-Shumë bukur shërbim fatastik ju lumët. Pastër dhe bukur pranë liqenit
-Sherbim i shpejte dhe i kulturuar. Gatimi i mire i fresket dhe traditcional me prodhime vendas.

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Krojet e Rogamit

Krojet e Rogamit, Valbone, Tropoje, Albania
+35567 289 7046

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel, Restorant

Krojet e Rrogamit eshte nje hotel-restorant i mrekullueshem prej druri qe gjendet prane nje pylli pishash. Ku nuk mungon shija e maleve pamjet fantastike të natyrës ku tregon një histori të vërtetë.

Ai ofron nje kuzhine tradicionale, tipike të zonës ku bie në sy dhe struktura me një shije shumë të kendshme, mjedis te gjelber dhe punime artistike te bera ne dru ose ne gur, siç e ka traditë zona edhe nje mulli uji ne miniature. Parkimi është falas edhe i disponueshem per te gjithe klientet që vizitojnë bukuritë natyrore dhe shijet e mira të natyrës, ushqimit dhe shërbimit që ofrojnë Krojet e Rogamit.

 

Adresa: Krojet e Rogamit, Valbone, Tropoje, Albania

 

Web   f                                           Rezervo

Orari:

Always Open

Informacion shtesë: